Гари Невил разкритикува Коул Палмър
Гари Невил разкритикува Коул Палмър за поведението му след мача с Манчестър Сити.
Лондончани загубиха с 3:1. 22-годишният полузащитник на Челси преди това е играл за Ман Сити и е продукт на клубната академия.
"Ще кажа нещо за Коул Палмър. Той говори с Пеп Гуардиола на терена след мача и му се усмихна.
Коул е фантастичен играч, абсолютно брилянтен, но знаете ли какво, феновете на Челси не са много щастливи да ви видят да говорите с мениджъра на съперника и да се усмихвате след загубен мач.
Говорете под трибуната, нямам нищо против, просто усетих, че не е наред. В тази ситуация не гледам Пеп, той винаги го прави.
Не бих го направил, ако бях загубил с 3-1 като гост. Очаквах повече от Коул Палмър през второто полувреме“, заяви бившият английски национал Гари Невил в The Gary Neville Podcast.
- Слот не е уверен, че ще запази работата си без място в ШЛ
- Салах даде зелена светлина за преговори с Ал-Итихад
- Ливърпул се интересува от Пулишич
- Ливърпул се насочи към защитник на Барселона
- Ливърпул се справи със Съндърланд
- Ал-Итихад преговаря със Салах
- Слот: Не сме на нивото на Ливърпул
- Слот: Това е най-трудният сезон в кариерата ми
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]