Sky Sports: Арсенал подписва с национал на Перу
Полузащитникът на Фиорентина Хуан Мануел Варгас най-вероятно ще премине в Арсенал, съобщава новината Sky Sports. Италианският клуб желае да получи за 27-годишният играч на националния отбор на Перу 12 милиона евро и „артилеристите", които след загубата от Юнайтед на „Олд Трафорд" проявяват небивала активност на трансферния пазар, но също така и притиснати от времето, са се съгласили на тази сума.
Тази новина идва няколко часа след като стана ясно, че лондончани са готови да поставят клубен трансферен рекорд, предлагайки на Рен 25 милиона паунда за Ян М'Вила. Както е известно, по-рано французите отклониха предложението от 22 милиона в британска валута за своя играч, настоявайки, че трябва да получат за полузащитника 30 милиона паунда.
- Фиорентина „трябва да научи този урок“, предупреждават Кийн и Фабиан
- Виноли: Фиорентина допусна голяма грешка
- Резултати от плейофите в Лигата на конференциите – 26 февруари
- Фиорентина оцеля след драма в продълженията срещу Ягелония
- Мойс Кийн измъкна Фиорентина от зоната на изпадащите
- Резултати от мачовете в Лигата на конференциите на 19 февруари:
- Фирентина с голяма крачка към 1/8-финалите на Лигата на конференциите
- От Лондон до Тоскана
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]