Гуардиола коментира представянето на Фодън
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола коментира представянето на полузащитника на Сити Филип Фодън в мача от 22-ия кръг на Висшата лига с Ипсуич. Срещата завърши с победа за Сити с резултат 6:0, като Фодън оформи дубъл в срещата.
"Разговаряхме много пъти миналия месец и той не изглеждаше като пристигнал в началото на сезона. Имаше няколко проблема, но хората са хора и понякога се случват лоши неща и това е добре. Но ние сме много щастливи, че той отново е щастлив и се наслаждава на играта, това е наистина добре за всички нас“, цитира Goal.com думите на Гуардиола.
Въз основа на резултатите от 22 кръга Манчестър Сити заема четвърто място в класирането на Висшата лига.
- Ман Сити с класика на гости на Палас
- Давид Силва: Гуардиола не дава много свобода, но е гений
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Ман Сити ще надделее на гости на Палас
- Гуардиола: Все още не сме готови да се борим за спечелване на ШЛ
- Холанд: Спокоен съм в Ман Сити
- Холанд се доближи до Ван Нистелрой по брой голове в ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]