Челси може да се подсили с Гарначо и Байно-Гитънс
Челси са отправили запитвания за крилото на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо и крилото на Борусия Дортмунд Джейми Байно-Гитънс. Това съобщи в социалната мрежа X (бивш Twitter) журналистът Дейвид Орнстейн.
Според източника в момента процесът на преговори е в начален етап, но кандидатурите и на двамата играчи се проучват внимателно в Челси.
През този сезон Гарначо взе участие в 31 мача във всички турнири, в които отбеляза осем гола и пет асистенции. На свой ред Байное-Гитънс изигра 25 мача във всички състезания, в които отбеляза 11 гола и направи пет асистенции.
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Манчестър Юнайтед и Арсенал влизат в битка за Оли Уоткинс
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]