Гуардиола: Все още има какво да се желае
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола коментира победата с 8:0 над Салфорд за ФА Къп.
"Това е просто един мач, но не мога да отрека, че ни трябват победи. Това е трета поред. Разбира се, все още има какво да се желае. Не е тайна, че имаме сериозен проблем в защитната четворка. Но в този мач всички бяха невероятни и отбелязахме много голове. Това не се бе случвало от доста време. Имахме нужда от подобно нещо, за да си оправим настроението и да направим хората щастливи. Сега обаче ни предстоят наистина трудни мачове в следващите дни“, заяви Гуардиола.
Младата надежда Джеймс МакАтий отбеляза хеттрик, но мениджърът има по-големи очаквания. "Не, че не съм доволен, че отбеляза хеттрик - това не е лесно, но той може да играе по-добре. Не бе най-доброто му представяне. Но той е невероятен младеж, който притежава голям талант, а работната му етика е невероятна“, допълни испанецът.
- Реал Мадрид готви трансферен удар за 100 млн. евро
- ФА наказа Даниел Фарке след скандала със съдията в мача с Манчестър Сити
- Ман Сити ще отстрани Нюкасъл
- Гуардиола бесен след новата издънка: Сити заслужаваше победата, но титлата се изплъзва
- Бернардо Силва избухна: Всички спорни решения са срещу Манчестър Сити
- Гуардиола защити Арсенал: Шампионът никога не може да бъде „лош“
- Ман Сити се препъна срещу Нотингам Форест и изостана на 7 точки от върха
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]