Аморим: Страхотни сме, когато сме концентрирани
Рубен Аморим похвали себераздаването на играчите на Манчестър Юнайтед в мача срещу Ливърпул. Срещата от 20-ия кръг на Висшата лига завърши при резултат 2:2 .
"Нашите играчи трябва да се замислят сериозно, ако дори един човек смята, че има способности, но не и характер – трябва да се справим с това и да го променим.
Мисля, че наистина е очевидно. Страхотни сме, когато сме концентрирани и се борим за всяка топка, когато сме страдащи и изморени към края на мача. Ако не правим това последователно, ще загубим. Това е ясно на всички.
Контролирахме мача много добре. Винаги, когато Ливърпул имаше шанс, ние контролирахме мача и владеехме топката за известно време. Това е важно
От играта се видя, че ни бе трудно през цялото време, защото владеехме топката, понякога правехме фаулове, контролирахме преходите. Бе добър мач", заяви Аморим.
- Майкъл Карик: Ман Юнайтед ще направи още трансфери преди края на прозореца
- Реал Мадрид оглави класацията на най-скъпите футболни марки в света
- Патрис Евра отправи предупреждение към Рашфорд
- Кейн даде ясен отговор за завръщане във Висшата лига след интереса от Ман Юнайтед и Тотнъм
- Джейми О’Хара раскритикува собствениците на Ман Юнайтед за отношението към Карик
- Реал Бетис отхвърли оферта от 50 млн. евро за Антони, Манчестър Юнайтед изпусна 18 млн. евро
- Галатасарай предлага на Бруно Фернандеш 21 млн. евро годишна заплата
- Манчестър Юнайтед иска да продължи договора на капитана Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]