Емери: Играхме фантастично
Мениджърът на Астън Вила Унай Емери говори за победата в мача от 17-ия кръг на английската Висша лига с Манчестър Сити (2:1), като благодари на феновете за подкрепата.
"Благодарен съм на нашите фенове. Те се гордеят с нашата работа и имаме нужда от тях. Начинът, по който ни подкрепяха днес: подкрепяха ни, предаваха енергията си - това е много важно за нас.
Манчестър Сити е много труден отбор и мисля, че играхме фантастично. Играхме с 11 играчи, а нашите фенове бяха 12-ият играч. Много сме им горди и благодарни“, заяви Емери, цитиран от официалния сайт на клуба.
Астън Вила е на пето място в класирането на английската Висша лига. Тимът от Бирмингам събра 28 точки от 17 мача. Манчестър Сити спечели 27 точки и е на шесто място.
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Емери постави клубен рекорд
- Дубъл на Мален помогна на Вила да победи Йънг Бойс
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Три клуба от ВЛ се интересуват от нападател на Реал Мадрид
- Санчо е близо до вземане на решение за бъдещето си
- Три клуба от ВЛ се интересуват от Игор Тиаго
- Астън Вила продължи с Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]