Слот: Не съм изненадан, че се борим за четири трофея
Мениджърът на Ливърпул Арне Слот сподели мнението си за участието на отбора му във всички турнири.
"Това е нормално за Ливърпул. Борете се за всеки трофей, останете в Купите и отидете до края.
Не съм изненадан, че се борим за четири трофея. Но това е предизвикателство, защото имаме много конкуренция с други отбори.
Що се отнася до Купата на Лигата, ако погледнете отборите, които все още участват, нито един от тях няма да има лесен път до финала“, заяви Слот.
Този сезон Ливърпул под ръководството на Арне Слот се бори за четири трофея, като в момента заема първите места в английската Висша лига и в общата фаза на Шампионска лига.
- Джеймс Милнър сложи край на впечатляващата си кариера
- Саудитски клубове следят Ибраима Конате след раздялата му с Ливърпул
- Реднап: Ако Ливърпул вярваше в Шаби Алонсо, щеше да го назначи
- Слот се сбогува с Ливърпул: Този клуб винаги ще бъде сред европейския елит
- Карагър: Бях шокиран от уволнението на Слот
- Челси се отказа от Конате, французинът чака оферти от европейските грандове
- Карагър се съмнява в Ираола: Може ли да направи Ливърпул шампион?
- Ливърпул загуби и Конате без пари, французинът напуска като свободен агент
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]