Стилиян и Вила не успяха да се справят с Уулвс (видео)

Българският национал Стилиян Петров бе титуляр за своя Астън Вила при нулевото равенство с Уулвърхемптън в мач от третия кръг на английската Висша лига. В миналия шампионат гостите във всеки един от мачовете между двата тима постигна победи, първо Уулвърхемптън се наложи с 1:0 на чужд терен, а след това Вила победи домакина си с 2:1.

В днешната среща и двата тима имаха възможности да отбележат. Първото по-интересно положение бе пред вратата на домакините, но Хънт не бе точен. Малко по-късно Вила отговориха с удар на Стилиян Петров, но без резултат. Последва нов пропуск на Стивън Хънт, а до края на първата част близо до гол бяха Джейми О'Хара за Уулвърхемптън, Емил Хески, Н'Зогбиа и Дън за Астън Вила.

След почивката Н'Зогбиа, Дън и Бент бяха близо до попадение, но ударите им не попаднаха в целта и по този начин двата тима си разделиха по една точка след последния съдийски сигнал.