Силва: Имаше само един отбор, който можеше да спечели
Полузащитникът на Манчестър Сити Бернардо Силва разкритикува играта на тима в мача от 16-ия кръг на Висшата лига с Манчестър Юнайтед (1:2).
"Заслужихме това, което се случи. На това ниво една или две срещи може да са неуспешни. Но не можете да кажете, че е просто късмет или лош късмет - ако се повтаря в продължение на 10 мача, това не е важното.
В 87-ата минута на дербито, когато печелим с 1:0, след наш корнер всичко завършва с дузпа в тяхна полза. Ако вземете такива глупави решения след три или четири минути до края, заслужавате да си платите за това. Ако погледнете мача, според мен имаше само един отбор, който можеше да спечели, но в крайна сметка загубихме.
Това не е само един мач, това се случва в много мачове напоследък. Трябва да погледнем себе си. Може да кажете: "Е, малко липса на късмет“. Не. Всичко зависи от решенията, които взимате. Днес в последните минути играхме като 15-годишни“, заяви Силва.
- Анри разкритикува Арсенал след загубата от Манчестър Сити
- Ман Сити ще унищожи Бърнли отново
- Гуардиола: Сити не трябва да губи концентрация
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]