Рио: Надявам се в Ман Юнайтед да са безмилостни и към скапаните играчи
Бившият централен защитник на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд отговори на новината, че спортният директор Дан Ашуърт напуска клуба пет месеца след като беше назначен на поста.
"Надявам се, че [ще бъдат] също толкова безмилостни към скапаните играчи, които са там. Ако в отбора има скапани играчи, които са били там твърде дълго или просто не са достатъчно добри играчи, тогава ги изритайте възможно най-бързо.
Не знам дали е за добро или за лошо, но взеха решение. Така възприемам случващото се. Мисля, че има много шум около клуба. Цените на билетите растат, над 250 служители бяха съкратени и отново бяха много твърди в решението си. Сякаш казват: "Ние правим това. Не ни пука за шума“, заяви Фърдинанд.
- Играчите на Ман Юнайтед са възмутени от коментарите на Сър Джим
- Тиаго и Карик - номер едно във ВЛ за януари
- Ман Юнайтед се дистанцира от коментарите на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Правителствата трябва да управляват миграцията
- ФА започна разследване на Сър Ратклиф
- Сър Ратклиф: Обединеното кралство наистина е колонизирано от имигранти
- Карик: Отборът не показа най-добрия си футбол
- Шешко: Доволен съм от резултата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]