Де Брюйне: Сега не е моментът да мислим за титлата
Полузащитникът на Манчестър Сити Кевин Де Брюйне заяви, че отборът му не може да мисли за титлата във Висшата лига в момента.
По-рано през седмицата Де Брюйне вдъхнови Сити за първата им победа от осем мача. "Гражданите" победиха Нотингам Форест с 3:0 и намалиха разликата от лидера във Висшата лига Ливърпул на девет точки.
Но Де Брюйне призовава своите съотборници от Сити да загърбят мислите за титлата и да се съсредоточат върху победите.
"Ако трябва да бъда честен, сега не е моментът да мислим за титлата. Беше труден период и трябва да отговорим на предизвикателствата, пред които сме изправени.
Висшата лига става все по-трудна и по-трудна. Знаем, че всеки отбор е наистина добър. Срещу всеки е трудно да се играе и всеки отнема точки на всеки.
Първо трябва да се подобрим като отбор, да се опитаме да печелим мачове и след няколко месеца ще видим къде сме и ще бъдем малко по-близо", заяви Де Брюйне.
- Анри разкритикува Арсенал след загубата от Манчестър Сити
- Ман Сити ще унищожи Бърнли отново
- Гуардиола: Сити не трябва да губи концентрация
- Артета: Арсенал няма да се предаде в битката за титлата
- Манчестър Сити пое инициативата в битката за титлата след успех над Арсенал
- Гуардиола: Раздялата с Бернардо Силва ще бъде най-трудната
- Холанд: Не усещам напрежение преди „финала“ с Арсенал
- Гуардиола: Загуба от Арсенал може да сложи край на битката за титлата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]