Аморим: Арсенал е най-добрият отбор, срещу който се изправяме
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим коментира предстоящата среща с Арсенал в сряда.
"Това е категорично най-добрият отбор, срещу който се изправяме, откакто аз съм тук. Но всеки мач е тест. Срещу Евертън също ни бе трудно", каза Аморим пред репортери в понеделник, ден след успеха с 4:0 над "карамелите".
"Важно е да подходим смело в сряда. Това не означава да пресираме високо през цялото време, а да разбираме играта и важните моменти в нея. Трябва да контролираме топката, това е ключово. Искаме да играем с нея, да доминираме във важните моменти. В подобни срещи е много трудно да контролираш играта през всичките 90 минути. Просто трябва да сме смели и да играем", заяви португалецът.
- Скоулс удари Карик… и после изтри думите си
- Юрген Клоп и Манчестър Юнайтед? Истината зад новите слухове
- Обрат със сагата „Рашфорд“: Барселона още няма договорка с английската звезда
- Скоулс избухна срещу Карик: Юнайтед бе ужасен в последните мачове
- Карик след поражението от Нюкасъл: Боли, но те заслужиха победата
- Скандал в Манчестър Юнайтед: Джак Флетчър наказан за хомофобска обида
- Магуайър осъден в Гърция: условна присъда след инцидента на Миконос
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]