Мареска: Бяхме добри в атака и защита
Енцо Мареска е доволен от представянето на Челси в мача с Астън Вила (3:0).
"Мачът бе много добър. Представихме се добре както в атака, така и в защита, много се радвам, че взехме трите точки".
За Енцо Фернандес и Никълъс Джаксън, които отново отбелязаха
"Те са атакуващи играчи и трябва да са в наказателното поле, когато атакуват. Те отбелязаха за втори пореден мач. Енцо бе на правилната позиция, така че просто трябва да продължим така".
Относно Роберт Санчес
"Нямаме никакви съмнения относно него, по-скоро става въпрос за външния шум около него. Много сме доволни, защото ни помага, спасява вратата и участва в изграждането на атаките".
За Мойзес Кайседо, който влезе на позицията десен бек
"Мой заслужава повече, защото той е фантастичен човек, много скромен и винаги прави това, което искаме от него".
За контузията на Уесли Фофана
"Това е мускулен проблем, изглежда, че е в подколенните сухожилия, ще видим. Все още няма информация [колко време ще отсъства]“, заяви Мареска.
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Артета: Липсваше ни завършването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]