Аморим: Трябва да победим Евертън
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим заяви необходимостта от победа в предстоящия мач от 13-ия кръг на английското първенство с Евертън, който ще се проведе на 1 декември.
"Трябва да го направим [да победим Евертън]. Знаем, че това ще бъде така и че не може да има оправдания. Трябва да сме готови за неделя, за да спечелим.
Играчите ни са много добри. Те трябва да имат вяра в процеса и ще извадят [най-добрите] индивидуални и отборни качества. Дори и да не можете да бягате, можете да вървите бързо“, заяви Аморим, цитиран от ESPN.
Мачът между Манчестър Юнайтед и Евертън ще се играе на "Олд Трафорд".
- Нюкасъл шокира Манчестър Юнайтед с човек по-малко
- Ман Юнайтед търси ново ляво крило през лятото, потвърди Майкъл Карик
- Манчестър Юнайтед набеляза Тайлър Адамс за лятната селекция
- Манчестър Юнайтед се надява да задържи Бруно Фернандеш
- Невил: Шешко може да се превърне в „геймченджър“ за Манчестър Юнайтед
- Скоулс посочи идеалния мениджър за Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Бруно Фернандеш ще обсъжда бъдещето си с Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]