Слот: Арсенал имаше 8 точки преднина, но Ман Сити навакса
Арне Слот не е в еуфория от преднината си от осем точки пред Манчестър Сити.
"Предимството е комфортно, но също така знаем какво ни трябваше, за да го постигнем, за да постигнем тези победи. И просто трябва да кажа на играчите, че само в един или два мача имахме големи победи, в останалите разликата бе малка.
Изглежда, че през миналия сезон през втората част Арсенал имаше осем точки пред Ман Сити, но Сити навакса и взе титлата.
Състезавайки се с Арсенал, Манчестър Сити, Челси, Тотнъм и всички тези страхотни отбори, знаете, че те могат да спечелят много поредни мачове, така че е страхотно да сме в позицията, в която сме сега, но ние няма да се отпуснем", заяви Слот.
- Ливърпул следи ситуацията с Винисиус Жуниор за свободен трансфер през 2027 година
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]