Лестър уволни Купър
Лестър Сити обяви на официалния си сайт уволнението на мениджъра на отбора Стив Купър. В събота, 23 ноември, "лисиците" загубиха от Челси в мач от 12-ия кръг на английското първенство с резултат 1:2.
"Помощник-треньорът Алън Тайт и треньорът на първия отбор и анализатор Стив Рандс също напуснаха клуба. Стив, Алън и Стив си тръгват с нашите благодарности за техния принос през времето им в клуба и нашите най-добри пожелания за бъдещето.
Тренировките на първия отбор ще бъдат водени от треньора Бен Доусън, с подкрепата на Дани Алкок и Анди Хюз, тъй като клубът започва процеса на назначаване на нов мениджър, който се надяваме да завършим възможно най-скоро“, съобщиха от клуба.
Под ръководството на Купър този сезон в английската Висша лига Лестър Сити изигра 12 мача, в които събра 10 точки. В момента тимът е на 16-о място в класирането, на две точки от зоната на изпадащите.
- Гуардиола: Арсенал е най-добрият клуб в света в момента
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Анонс на 23-ти кръг от Висшата лига
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]