Аморим обмисля да размени Антони с крило на Спортинг
Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим има желание да размени крилото на "червените дяволи" Антони със 17-годишното крило на Спортинг Джовани Кенда, твърди Daily Star.
Припомняме, че преди да се присъедини към манкунианците, Аморим оглавяваше Спортинг.
Според източника Манчестър Юнайтед е готов да се раздели с бразилския футболист през следващата зима. Подчертава се, че съсобственикът на английския клуб Сър Джим Ратклиф се опитва да се отърве от разходите за заплатата на Антони.
През този сезон Кенда взе участие в 18 мача във всички турнири, в които отбеляза два гола и две асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2027 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 15 милиона евро.
- Луис Енрике остава в ПСЖ, няма да поеме Манчестър Юнайтед
- Барселона се колебае дали да откупи Рашфорд
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Тонали
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Магуайър обясни провала на Аморим в Манчестър Юнайтед
- Ман Юнайтед готов да върне Рашфорд при провал на сделката с Барса
- Хьойлунд: Бях поставен в рамки при Аморим в Манчестър Юнайтед
- Интер следи ситуацията с Каземиро преди лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]