Ван Нистелрой бил разочарован от решението на Аморим
Бившият временен мениджър на Манчестър Юнайтед Рууд ван Нистелрой бе съсипан да научи за нежеланието на новия мениджър Рубен Аморим да го задържи в клуба.
"Руд искаше да остане асистент [при Аморим]. Щеше да каже нещо, ако не се интересуваше да работи с Аморим. Руд имаше възможност да стане мениджър или старши треньор на други отбори, но съзнателно не прие тези позиции, защото искаше да работи за клуба, който обича най-много.
Не забравяйте, Руд се справи много добре в Юнайтед, като направи равен срещу Челси и спечели другите си три мача. Феновете бяха възхитени от него. Вижте как реагираха на Руд след последния му мач. Той се представи добре при трудни обстоятелства и не загуби нито един мач като треньор. Ако Аморим не постигне нужните резултати в първите няколко мача, феновете може да започнат отново да скандират името на Рууд“, заяви близкият приятел на Ван Нистелрой и бивш холандски защитник Андре Ойер пред Mirror.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]