Каземиро се обърна към Ван Нистелрой
Каземиро изпрати временния мениджър Рууд ван Нистелрой с три думи: "Завинаги благодарен. Легенда."
Бразилецът е един от футболистите, които заиграха много по-добре след раздялата с Ерик тен Хаг, като бе титуляр и в четирите двубоя на Ван Нистелрой начело.
В понеделник стана ясно, че Рубен Аморим няма да приеме холандеца в щаба си, въпреки че на няколко пъти Ван Нистлерой изрази желанието си да остане на "Олд Трафорд" и да работи с новия мениджър.
Ван Нистелрой записа три победи и едно равенство в четирите си двубоя като временен мениджър на Юнайтед.
Междувременно Аморим вече е в Манчестър, но официалното му назначение все още не е обявено заради забавяне на работната му виза.
Новият мениджър ще дебютира след паузата за националните отбори - в неделя, 24 ноември в гостуването на Ипсуич в мач от Висшата лига.
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Галатасарай изкушава Бруно Фернандеш с огромна заплата
- Манчестър Юнайтед следи Орелиен Чуамени, но Реал Мадрид отказва да го продава
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфер на халф за 60 млн.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед
- Микаел Силвестър: Майкъл Карик прави правилните ходове в Манчестър Юнайтед
- Защо на „Олд Трафорд“ казват „не“ на трансфери за над 100 милиона паунда
- Феновете на Ман Юнайтед скочиха срещу клуба заради ограничения върху сезонните карти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]