Анри обясни защо Арсенал няма да се бори за титлата
Бившият нападател на Арсенал Тиери Анри обясни защо според него "топчиите" вече не могат да се борят за титлата във Висшата лига.
Арсенал, който играе под ръководството на Микел Артета, заема пето място в класирането на Висшата лига (над 10 кръга - пет победи, три равенства, две загуби).
"Както виждате, те не са предизвикателни в лигата в момента. Резултатите не са достатъчно добри, за да сме на върха. Проблемът, и ние го казваме от втория кръг, е, че те не изглеждат добре като гости. Измъквахме се дълго време, но това вече не е така, така че нека видим какво ще се случи с Челси“, каза бившият играч на Арсенал пред CBS Sports.
На 10 ноември в рамките на 11-ия кръг на Висшата лига Арсенал ще играе като гост на Челси.
- Габриел Мартинели попадна в краткия списък на Ал Хилал
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Микел Артета иска да подсили атаката на Арсенал с нов футболист
- Правилата на Висшата лига поставят Арсенал пред сериозен проблем с трансферите
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
- Артета: Опитваме се да подсилим защитата от няколко седмици
- Микел Артета: Това беше наистина страхотно представяне толкова рано през сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]