Паркър: Ман Юнайтед не може да си позволи Тухел
Бившият защитник на Манчестър Юнайтед Пол Паркър смята, че бившият наставник на Челси Томас Тухел не е правилният човек за "червените дяволи".
Тухел е смятан за фаворит за заместник на настоящия наставник на Юнайтед Ерик Тен Хаг, но Паркър не вижда Томас като дългосрочен талант.
"Хората се опитват да наложат Тухел в клуба, но той не е подходящият за Манчестър Юнайтед. Тухел винаги е бил краткосрочно решение и Манчестър Юнайтед не може да си позволи мениджър, който е фокусиран върху краткосрочния план. Те се нуждаят да запазят вярата в своя мениджър, било то Ерик Тен Хан или някой друг.
Хората казват, че клубът не иска да го уволни заради компенсацията, която би получил, но това е просто друго нещо, което хората си измислят. Те измислят причини, поради които клубът иска да го задържи“, заяви Паркър.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]