Палас губи надежда за Гуехи
Кристъл Палас губи надежда да убеди своя защитник Марк Гуехи за нов договор.
Миналото лято Палас отхвърли няколко оферти от Нюкасъл за Гуехи. "Свраките" бяха готови да платят до £70 милиона за Марк.
След затварянето на летния трансферен прозорец, Палас се съсредоточи върху преговорите с Гуехи за нов договор, но Марк даде да се разбере на клуба му, че не е заинтересован от удължаване на сътрудничеството.
24-годишният английски защитник в момента е фокусиран върху футбола, особено в новата си роля на капитан на Палас.
Гуехи ще има само 12 месеца от сегашния си договор след този сезон и е малко вероятно Палас да рискува да загуби Марк без никаква компенсация през 2026 г.
Както Daily Mail добавя, Нюкасъл продължава да се интересува от Гуехи и може да се върне за играча през януари.
- Ман Сити се справи с Уулвс за едно полувреме
- Бърнли избегна загубата от Тотнъм, след като изоставаше с два гола
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Пеп: Холанд не е длъжен да се извинява на никого
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ясни са причините за напускането на Каземиро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]