Гласнер за падането на Гуехи: Чиста дузпа
Мениджърът на Кристъл Палас Оливър Гласнер смята, че неговият отбор е трябвало да получи дузпа срещу Ливърпул.
Палас претърпя домакинска загуба с 1-0 от Ливърпул в събота, като не успя да отговори на ранния гол на Диого Жота.
Но ако през първото полувреме Ливърпул доминираше над съперника си, през второто полувреме Палас игра наравно с лидера на Висшата лига и създаде редица отлични положения.
В един от епизодите на второто полувреме Върджил Ван Дайк хвана ръката на капитана на "орлите" Марк Гуехи, но реферът и ВАР предпочетоха да не се намесват, с което Гласнер не може да се съгласи.
"Мисля, че в крайна сметка заслужавахме повече. През първото полувреме можехме да видим колко добър е Ливърпул, колко бързо движат топката.
Започнахме страхотно с гол, отменен поради засада, а след това изпаднахме в затруднение и те поведоха. Заслужаваха да водят на полувремето.
Но второто полувреме ми дава много увереност за останалата част от сезона. Създадохме положения и също така бяхме добри в защита.
Мисля, че трябваше да получим чиста дузпа. Марк бе задържан с две ръце, но трябва да го приемем.
Изиграхме най-добрия си мач този сезон през второто полувреме и това ми дава увереност“, заяви Гласнер пред Palace TV.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]