Сътън: Тен Хаг има вербална диария
Бившият нападател на Блекбърн и Селтик Крис Сътън смята, че мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг е страдал от "словесна диария“ след поражението с 3:0 от Тотнъм.
Въпреки третото поражение за новия сезон на Висшата лига, Тен Хаг се опита да не падне духом след мача. Ерик се оправда с червения картон на Бруно Фернандеш в края на първото полувреме.
"Започнахме много зле. Червеният картон промени всичко, защото резултатът все още бе 1:0, но останахме с десет човека и това усложнява живота. Не мисля, че е червен картон, но решението е взето. Винаги има нов ден и нека си вземем поука – моите играчи имат силен характер и ние ще се възстановим, трябва да си извлечем поука – и то бързо“, заяви Тен Хаг пред BBC.
Тези оправдания ядосаха Сътън, който също бе недоволен от почетната обиколка на играчите на Юнайтед след последния съдийски сигнал на "Олд Трафорд".
"Тен Хаг има вербална диария. Не знам какъв мач е гледал. Този кръг след мача е кръг за губещи.
Дори Карабах се представи по-добре срещу Тотнъм в четвъртък вечерта, отколкото Манчестър Юнайтед. Това е вид представяне, което кара мениджъра да бъде уволнен“, заяви Сътън.
- Трабзонспор си връща Андре Онана под наем
- Коби Майнo е фаворит да замени Деклан Райс срещу Панама
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед поне още един сезон
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]