Нюкасъл се интересува от лидер на Аталанта
Нюкасъл се интересува от халфа на Аталанта Едерсон. Множество информации пращаха играча в североизточна Англия още през лятото, но до сделка така и не се стигна.
Сега, медиите в Англия информират, че от Нюкасъл продължават доста отблизо да следят ситуацията с бразилеца, като мениджърът на "свраките“ Еди Хау силно желае да привлече полузащитника през януарския трансферен прозорец.
Сериозен интерес към Едерсон проявяват също така Ливърпул и Манчестър Юнайтед, така че за Нюкасъл няма да бъде никак лесно да си осигури услугите на 25-годишния състезател.
- Анонс на 23-ти кръг от Висшата лига
- Еди Хау: Целта винаги е да опитваме да печелим
- Нюкасъл размаза ПСВ
- Хау: Не можем да купим нападател през януари
- Нюкасъл ще се справи с ПСВ
- Нюкасъл се препъна срещу Уулвс
- Нюкасъл Юнайтед се готви да обяви планове за нова тренировъчна база
- Нюкасъл излиза на пазара за защитник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]