Габриел очаква Ман Сити

Защитникът на Арсенал Габриел Магалаеш заяви, че неговият отбор ще очаква с нетърпение реванша с Манчестър Сити.

Миналата неделя Сити успя да избегне поражението в домакинството срещу Арсенал едва в последните секунди - 2:2.

След гола на Джон Стоунс малко преди края на мача Ерлинг Холанд взе топката и я прати в главата на Габриел отзад. 26-годишният бразилец не придава значение на този инцидент, но сега чака норвежкия нападател и неговите партньори да гостуват.

"Дори не го помня. Нормално е - те бяха доволни, след като отбелязаха гол в последната минута. Играеха у дома, така че беше тяхно задължение да спечелят мача, но нашият отбор им се противопостави много добре.

"Това е битка, война, така че наличието на провокативни действия във футбола е нормално, това е част от играта. Сега това приключи и ние ги чакаме на нашия терен", заяви Габриел.