Гласнер е изненадан, че Мартинес не е изгонен
Мениджърът на Кристъл Палас Оливър Гласнер изрази изненадата си, че защитникът на Манчестър Юнайтед Лисандро Мартинес е избегнал изгонване за опасна игра.
През второто полувреме на нулевия мач на "Селхърст Парк“ предишния ден, Мартинес се хвърли с двата си крака срещу халфа на Палас Даичи Камада.
Играчите на Палас, включително Дийн Хендерсън, който тичаше от вратата си и получи жълт картон, поискаха от рефера да изгони Лисандро, но той успя да се измъкне с жълт картон.
Висшата лига официално обясни, че VAR потвърди решението на съдията, тъй като Мартинес не е докоснал опонента си, но Гласнер смята, че такава опасна игра заслужава директен червен картон.
"Той имаше късмет, че докосна топката, а не пищяла на нашия играч, защото можеше да счупи крака му. Очаквах да видя червен картон“, заяви Гласнер.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]