Тен Хаг: Изядохме ги живи през първото полувреме

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ерик Тен Хаг заяви, че не е доволен от резултата 0:0 в мача срещу Кристъл Палас, предвид пълната доминация над съперника.

След като доминираха напълно над съперниците си през първото полувреме на съботния сблъсък от Висшата лига на "Селхърст Парк“, Юнайтед не успя да отбележи и надмощието на "червените дяволи“ се изпари след почивката.

Тен Хаг вярва, че отборът му е трябвало да реши мача през първото полувреме, а Ерик обвинява завършването на положенията.

"Не съм доволен, когато не спечелим. Трябваше да спечелим. Мисля, че ги изядохме живи през първото полувреме. Играта стана балансирана през второто полувреме, но трябваше да вкараме един или два гола през първото полувреме.

Играхме много добре. Пълен контрол върху мача. Мисля, че играхме много добре - с и без топка. Единственото нещо е, че съдбата на мача винаги се решава в наказателното поле. Там трябваше да сме по-ефективни.

Съперникът винаги ще има поне един шанс и те получиха своя шанс в 44-ата минута. Това бе голям шанс. Дотогава трябваше да водим с 2-0, 3-0", заяви Тен Хаг.