Постекоглу: Винаги печеля нещо през втората си година
Мениджърът на Тотнъм Анж Постекоглу изрази увереност, че може да изведе отбора си до трофей този сезон.
Представянето на Тотнъм в началото на новия сезон повдига много въпроси. След поражение с 1-0 от съседите Арсенал в неделя, Спърс се оказват в долната половина на таблицата на Висшата лига с четири точки.
Въпреки това, Постекоглу изрази увереност, че Тотнъм е на прав път и припомни, че те "обикновено печелят нещо през втория си сезон", като веднага се поправи.
"Ще се поправя: обикновено не печеля нищо, винаги печеля нещо през втората си година. Нищо не се е променило.
Казах всичко. Не казвам неща, освен ако не им вярвам.
В състояние ли са Тотнъм да се бори за трофеи този сезон? Абсолютно", заяви Постекоглу.
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
- Педро Поро: Да играя на финал на световно първенство е най-голямата ми мечта
- Официално обявените трансфери в Европа за 14 юли
- Брайтън счупи клубния си рекорд за Лука Вушкович
- Бъдещето на Ромеро остава неясно, интерес към него има от Испания и Италия
- Тотнъм отново се насочва към Рандал Коло Муани
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]