Салах: Това е последната ми година в Ливърпул
Нападателят на Ливърпул Мохамед Салах допусна да напусне клуба следващото лято.
"Както знаете, това е последната ми година в клуба... Просто искам да се насладя, не искам да мисля за изтичащия договор. Все още никой в клуба не е говорил с мен за договора, затова казвам, че това е последният ми сезон. Ново споразумение? Не зависи от мен, но никой не е говорил с мен в клуба“, заяви Салах.
Салах изигра три мача за клуба във всички турнири през този сезон, отбелязвайки три гола и три асистенции. Общо Салах изигра 352 мача за "червените", в които отбеляза 214 гола и даде 92 асистенции. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 55 милиона евро.
- Дарвин Нунес може сензационно да продължи кариерата си в МЛС
- Ливърпул остава единственият сериозен кандидат за Брадли Баркола
- Консорциум с участието на Джеф Безос планира мащабна инвестиция в Ливърпул
- Ливърпул се включи в битката за Магнес Аклиуш
- Андони Ираола: Ливърпул има нужда от ново крило и още няколко попълнения
- Fenway Sports Group преговаря за продажба на миноритарен дял от Ливърпул
- Ливърпул назначи Алехандро Росален за треньор на вратарите
- Почина легендата на английския футбол Кевин Кийгън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]