Хименес отказа трансфер в Нотингам Форест
Холандският нападател на Фейенорд Сантяго Хименес отказа трансфер в Нотингам Форест.
Първоначално Хименес бе цел номер едно на Форест за укрепване на нападателната позиция това лято, като "горските" се фокусираха върху Сантяго, след като не успяха да постигнат сделка с Еди Нкетия от Арсенал.
Според The Telegeaph, Форест е бил готов да плати £29 милиона за 23-годишния холандец, който отбеляза 40 гола в 64 мача за Фейенорд, докато работи там с настоящия мениджър на Ливърпул Арне Слот.
Хименес обаче реши да отхвърли офертата на Форест, което поставя клуба от "Сити Граунд" в изключително трудна позиция.
Факт е, че Форест едва ли ще може да се върне на масата за преговори с Нкетия - той вече е с единия крак в Кристъл Палас.
- Челси ще надвие Кардиф за полуфинал в Купата
- Емери: Трябва да сме по-силни по отношение на тактиката
- Салиба: Имах съмнения относно новия договор
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- Тотнъм: Заставаме рамо до рамо с нашите еврейски общности
- Тотнъм допусна три от Форест и потъна в таблицата
- Астън Вила три пъти разочарова Уест Хем
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]