Слот изключи продажба на Ендо
Мениджърът на Ливърпул Арне Слот изключи възможността да продаде халфа Ватару Ендо.
През цялото лято се носеха слухове, че Ливърпул може да продаде Ендо. Марсилия направи няколко опита да привлече Ватару.
Въпреки това Слот вижда важна роля за 31-годишния японец, въпреки че той остави своя отпечатък през този сезон само с късна поява като резерва при победата на Ливърпул с 2-0 над Брентфорд миналата неделя.
"Не винаги става въпрос за самия играч, но и за конкуренцията, пред която е изправен. Имаме много добри полузащитници и имаме много добри играчи като цяло.
Много сме доволни от начина, по който Вата тренира с нас, но той се справя с много конкуренция и мисля, че видяхте добри изяви и от тримата полузащитници, така че не винаги става въпрос за него, а и за другите.
Той ще бъде важен играч за нас през целия сезон, защото имаме нужда от всички тях. Всички знаем колко дълъг може да бъде сезонът тук и от колко играчи се нуждаете. И той е един от тези, от които ще се нуждаем този сезон", заяви Слот.
- Слот обясни загубата
- Борнемут грабна победата срещу Ливърпул (видео)
- Слот: Собослай е невероятен без топката
- Трансфер на Робъртсън може да помогне на Ливърпул за Ван де Вен
- Карагър: Арбелоа се мислеше за велик
- Саудитските клубове искат да подпишат с 50 играчи това лято
- Тотнъм се интересува от защитник на Ливърпул
- Салах ще бъде една от двете трансферни цели за Саудитската лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]