Мамардашвили ще премине прегледи за Ливърпул
Грузинският вратар на Валенсия Георги Мамардашвили ще премине днес медицински преглед преди трансфера си в Ливърпул. Това съобщава Athletic.
Припомняме, че по-рано стана известно, че Ливърпул практически се е разбрал с Валенсия за трансфера на вратаря Георги Мамардашвили. Отбелязваше се, че мърсисайдци ще платят 35 милиона евро за грузинския вратар. Мамардашвили ще прекара настоящия сезон във Валенсия под наем, след което ще трябва да премине в Ливърпул.
Договорът на Мамардашвили с Валенсия е до лятото на 2027 г. През миналия сезон вратарят изигра 37 мача, 13 от които запази суха мрежа, а в останалите пропусна 34 попадения. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 45 милиона евро.
- Екитике: Салах е легенда тук
- Салах е трети по асистенции в истрията на ВЛ
- Слот: Надявам се, че Салах ще остане
- Карагър: Ливърпул никога няма да подкрепи Салах пред Слот
- Екитике: Салах ми даде страхотен пас
- Салах отказа да говори с репортери след победата над Брайтън
- Слот: Мисля, че ставаме все по-добри с топката
- Гари Невил: Разбирам както Салах, така и Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]