Ман Сити и Ал-Хилал продължават преговорите за Кансело
Ал-Хилал от Саудитска Арабия отправи официална оферта за защитника на Манчестър Сити Жоао Кансело.
Кансело се завърна в Сити това лято след сезон под наем в Барселона. Мениджърът на Сити Пеп Гуардиола вече каза, че Жоао тренира в общата група и може да играе за клуба.
Но много по-вероятно е Кансело да напусне Сити, този път завинаги. Според журналиста Фабрицио Романо Ал-Хилал вече е представил своето предложение и сега продължава преговорите както с "гражданите“, така и с лагера на играча.
Старши треньорът на Ал Хилал Жорже Жезуш, който е сънародник на 30-годишния защитник на португалския национален отбор, настоява за придобиването на Кансело.
Ако Кансело бъде придобит, Ал-Хилал ще пусне Сауд Абдулхамид в Рома.
- Фоден може да напусне Манчестър Сити заради малко игрово време
- Реал Мадрид следи ситуацията с Родри
- Родри отвори вратата за Реал Мадрид
- Родри: Не можеш да откажеш на Реал Мадрид
- Забравен играч на Ман Сити е на път да вземе седми трофей с едва 921 минути игра
- Гуардиола възхитен от О’Райли: Сезонът му е изключителен
- Холанд ще пропусне контролата с Нидерландия
- Гьокереш: Арсенал ще се върне по-силен след загубения финал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]