В Ливърпул са спокойни относно слуховете за Реал Мадрид и Трент
Ръководството на Ливърпул е спокойно за факта, че Реал Мадрид проявява интерес към 25-годишния десен бек на мърсисайдци Трент Александър-Арнолд.
Според британски източници, съгласуването на нов договор с английския футболист е основен приоритет за Ливърпул. Настоящият трудов договор на Александър-Арнолд с мърсисайдци е до лятото на 2025 г. Бранителят ще проведе разговори с новия наставник на Ливърпул Арне Слот следващата седмица относно ролята си в отбора.
Александър-Арнолд е възпитаник на Ливърпул. В неговия състав футболистът участва в 310 мача във всички турнири, в които отбеляза 19 гола и 81 асистенции. Според информация на портала Transfermarkt пазарната стойност на футболиста е 70 милиона евро.
- Салах: Спечелването на Купата зависи от играта на Собослай
- Слот: Не мога да спра да говоря за Собослай
- Ван Дайк се надява Салах да остане
- Ливърпул и Тотнъм са готови да платят 95 млн. за Уилямс
- Челси, Ливърпул и Тотнъм може да се борят за защитник на Юве
- Слот коментира спада в играта на Салах
- Ливърпул уволнява Слот, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Ясно е кога саудитците възнамеряват да завършат трансфера на Салах
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]