Максимилиан Байер отхвърли интереса на Ливърпул
Германският нападател на Хофенхайм Максимилиан Байер отхвърли интереса на Ливърпул.
Според Sky Sport Ливърпул многократно е обсъждал евентуално придобиване на Байер през последните седмици и дни.
Байер имаше и други опции във Висшата лига - Челси и Астън Вила отправиха оферти за 21-годишния германец.
Байер обаче предпочита да свърже бъдещето си с Борусия Дортмунд, която в момента преговаря с Максимилиан и след това ще започне диалог с Хофенхайм.
През миналия сезон в Бундеслигата Байер вкара 16 гола и направи една асистенция. На Евро 2024 Максимилиан изигра един мач за националния отбор на Германия.
- Експерт: Салах трябва да избере Саудитска Арабия пред МЛС
- Шиърър: Салах заслужава да отиде да играе „на слънце“
- Собствениците на Ливърпул продължават да подкрепят Слот
- Карагър: Салах още не е приключил с футбола на топ ниво
- Клоп за Салах: Една от най-великите кариери в футбола
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
- Бетис се пошегува със Салах след решението му да напусне Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]