Ливърпул се опитва да убеди Субименди да се присъедини
Ливърпул активно се опитва да убеди 25-годишния полузащитник на Реал Сосиедад Мартин Субименди да се присъедини към тях, докато испанският клуб се опитва да задържи играча. Това съобщава Daily Mail.
Според източника, мърсисайдци подчертават, че преминавайки в Ливърпул, Субименди ще има възможност да играе за топ клуб и да играе в Шампионска лига. Освен това халфът е уверен, че ще стане важна част от екипа на новия мениджър на английския клуб Арне Слот.
Субименди играе за Реал Сосиедад от 2020 г. През миналия сезон халфът изигра 45 мача за испанците във всички турнири, в които отбеляза четири попадения и една асистенция. Договорът на играча с настоящия клуб е валиден до края на юни 2027 г. Очакваната цена на футболиста според интернет портала Transfermarkt е 50 милиона евро.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]