Постекоглу посочи приоритета за Тотнъм до края на прозореца
Мениджърът на Тотнъм Анж Постекоглу разкри, че привличането на нападател е приоритет на клуба му до края на летния трансферен прозорец.
Тотнъм подсили отбора си това лято с Арчи Грей и също пренае Тимо Вернер, но Постекоглу посочва, че "шпорите" все още нямат заместник в нападателната позиция на Хари Кейн, който беше продаден на Байерн преди година.
"Мисля, че това е областта, в която имаме най-голяма празнина по отношение на избора на играчи в момента, така че, разбира се, сме фокусирани върху намирането на решение.
Мисля, че най-важното нещо за нас е типът нападател, който можем да привлечем. Знаете, че играем по определен начин. Имаме определени фитнес и технически изисквания и нападателят трябва да отговаря на това“, заяви Постекоглу.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]