Уест Хем е близо до покупка на Съмървил и Фюлкруг
Уест Хем е близо до подписването на крилото на Лийдс Крисенсио Съмървил и нападателя на Борусия Дортмунд Никлас Фюлкруг.
Според BBC, Съмървил, избран за най-добър играч на Чемпиъншип миналия сезон, бе цел номер едно на Уест Хeм за летния трансферен прозорец.
Съмървил е ухажван от различни клубове, включително Ливърпул, но Уест Хем изглежда печели битката за 22-годишния холандец, който вкара 21 гола за Лийдс през миналия сезон във всички турнири.
Уест Хем вече се споразумяха за цената на Съмървил и сега чакат играча за медицински преглед. Тази седмица "чуковете" се надяват да официализират трансфера на Фюлкруг, когото се опитаха да привлекат миналото лято, когато Никлас избра да напусне Вердер в посока Борусия.
В своите 43 мача за клуба от Дортмунд 31-годишният германец отбеляза 15 гола.
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Ман Юнайтед рефинансира дълга, свързан с придобиването на клуба от Глейзър
- Пиер Саж е на крачка от Кристъл Палас
- Нюкасъл поднови интереса си към Джеймс Трафорд
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Ливърпул се раздели с още трима души от щаба на Арне Слот
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]