Уест Хeм започна преговори за Фюлкруг
Уест Хeм започна преговори с Борусия Дортмунд за подписа на нападателя Никлас Фюлкруг.
Привличането на нападател е един от приоритетите на Уест Хем това лято, но опитите на “чуковете" да постигнат споразумение с Астън Вила за Джон Дюран се провалиха.
Според Sky Sports Уест Хем продължава да се интересува от Дюран, но поради значителни разногласия с Вила относно стойността на 20-годишния колумбиец, те са решили да обмислят алтернативни варианти.
Една такава опция е Фюлкруг, който е отворен за преминаване в Уест Хем, като съгласуването на условията на личен договор с 31-годишния германец не би трябвало да е проблем.
Фюлкруг вкара 15 гола в 43 мача през миналия сезон, включително три в опита на Дортмунд за финала на Шампионска лига.
Другата цел на Уест Хем като нападател е Александър Серлот от Виляреал. 28-годишният норвежец бе вторият голмайстор на Ла Лига през миналия сезон.
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Семейство Глейзър са били ужасени от коментарите на Сър Ратклиф
- Играчите на Ман Юнайтед искат Магуайър да получи нов договор
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Салах: Спечелването на Купата зависи от играта на Собослай
- Слот: Не мога да спра да говоря за Собослай
- Гуардиола се радва на завръщането на Стоунс
- Карагър: Трансферът на Делап в Челси е лош ход
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]