Челси отново се свърза с Нюкасъл за Исак
Челси отново поддържа контакт с Нюкасъл за нападателя Александър Исак. Това съобщи журналистът от Sky Sports Кийт Дауни в социалната мрежа X (бивш Twitter).
Според източника, "свраките" оценяват шведския футболист на повече от £100 милиона (€117 милиона). Нюкасъл не желае да се раздели с играча, но може да бъде принуден да го направи, за да спази финансовите правила на Висшата лига. По-рано тази седмица Челси вече направи предварителна заявка за Исак.
През миналия сезон Исак взе участие в 40 мача във всички турнири, в които отбеляза 25 гола и две асистенции. Настоящият трудов договор на играча с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация, предоставена на портала Transfermarkt, пазарната стойност на футболиста е 75 милиона евро.
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
- Мареска: Понякога трябва да си доволен дори от една точка
- Артета: Липсваше ни завършването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]