Арсенал, Ливърпул и Ман Юнайтед контактуват с Жоао Невеш
Арсенал, Ливърпул и Манчестър Юнайтед са в контакт с лагера на полузащитника на Бенфика Жоао Невеш.
Само преди година и половина Бенфика продаде полузащитника Енцо Фернандес на Челси за £107 милиона.
От Лисабон са уверени, че 19-годишният Невеш е играч от същата най-висока категория, така че няма да се задоволят с нищо по-малко от освобождаващата клауза от £102 милиона в договора на Жоао.
Според HITC напускането на Невеш от Бенфика изглежда малко вероятно в момента, тъй като нито един от трите гранда от Висшата лига не е склонен да плати споменатата сума.
Нека добавим, че Невеш изигра 55 мача за Бенфика през сезон 2023/24, като с представянето си спечели място в състава на португалския национален отбор за Евро 2024.
- Арсенал няма да има проблем с Евертън
- Рууни: Арсенал е основният претендент за титлата
- Салиба: Имах съмнения относно новия договор
- Артета: Сами си направихме труден мача
- Арсенал се спаси от Вълците в самия край
- Артета: Гьокереш започва да набира скорост
- Мърсън: Арсенал няма да спечели ВЛ с Мерино като централен нападател
- Артета: Показахме колко сме стабилни
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]