Варди: Ще играя, докато краката ме държат
Преди ден Лестър Сити, който се завърна във Висшата лига след резултатите от сезона в Чемпиъншип, официално обяви удължаването на договора с легендарния си нападател Джейми Варди.
37-годишният англичанин сподели впечатленията си от подписването на нов договор с "лисиците" и възможността отново да играе в топ дивизията на Англия.
"Доволен съм от представянето, което успях да покажа през този сезон, но има още много. Продължавам да следя формата си. Винаги съм казвал, че възрастта е само число.
Краката ми са добре, така че ще продължа, докато краката ми кажат "това е, играта свърши“. Ще има ден, когато това ще се случи, но не е сега.
Очакваме с нетърпение още един сезон във Висшата лига и ще видим какво можем да направим. Сто процента, това е най-добрата лига в света. Това е мястото, където искате да играете своя футбол“, заяви Варди, цитиран от официалния сайт на Лестър Сити.
Припомняме, че Джейми Варди играе за Лестър от лятото на 2012 г., като оттогава спечели Висшата лига, Купата на Англия, Суперкупата на Англия и две шампионски титли. Той е и третият най-резултатен голмайстор в историята на "лисиците" със 190 гола и четвъртият с най-много участия във всички турнири (464).
През миналия сезон бившият нападател на английския национален отбор изигра 37 мача за Лестър Сити, като отбеляза 20 гола и направи 2 асистенции.
- Играчите на Ливърпул подкрепят Слот
- Артета: Показахме колко сме стабилни
- Холанд се подигра с Карагър
- Ръководството на Реал Мадрид е недоволно от Трент
- Арсенал се интересува от Леао и Родриго
- Анонс на 16-ти кръг от Висшата лига
- Евертън няма да затрудни Челси в Лондон
- Ливърпул у дома ще е уверен с Брайтън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]