Сър Алекс наруга журналист (видео)
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън нападна своя приятел и журналист Боб Кас от Daily Mail, който отразяваше турнето на "червените дяволи" в Америка, съобщава Mediwatch Football365, като изданието за по-голяма достоверност е поместило и видео от инцидента. След победата на водения от него отбор срещу Барселона с 2:1, шотландският специалист видя репортера от неделното издание на таблоида и насочи гнева си към него.
Причината за нервния изблик на Сър Алекс бе един материал на Кос, в който намериха място думите на мениджъра относно Снайдер: „Ако той иска да дойде при нас, ще трябва да приеме нашите условия. Ако не, имаме и други опции предвид. Повече няма какво да говорим", като в уебсайта на изданието бе посочено, че изказването било на "източник на вестника от Манчестър Юнайтед".
Сър Алекс: "Какво беше това? Шибаният цитат във вестника онзи ден?"
Кас: "Мога да ви покажа моето копие, което изпратих...повярвайте ми, мога...ще ви го покажа"
Сър Алекс: „И ти и твоя вестник можете да се шибате"
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Мартинес отговори на критиките на Скоулс
- Карик: Надявам се, че това е само началото
- Гуардиола: По-добрият отбор спечели
- Юнайтед спечели дербито на Манчестър в дебютния мач на Карик (видео)
- Карик не се безпокои от критиките от бившите играчи на Ман Юнайтед
- Рууни: Карик е веселяк, но не позволявайте на спокойствието му да ви заблуди
- Рой Кийн разкритикува назначаването на Еванс
- Ман Юнайтед обмисля покупка на Мурийо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]