Куня публично отхвърли интереса на Ман Юнайтед
Нападателят на Уулвърхемптън Матеус Куня публично отхвърли интереса на Манчестър Юнайтед.
Наскоро се появиха слухове, че Куня за 60 милиона паунда е високо в краткия списък на Юнайтед за подсилване на атаката си през летния трансферен прозорец.
Куня вкара 12 гола за Уулвс във Висшата лига този сезон и 25-годишният бразилец е развълнуван да продължи да играе за Уулвс.
"Моят фокус е да се отпусна и да се възползвам максимално от времето, прекарано със семейството ми. Много съм щастлив в Уулвърхемптън. Моят фокус сега е да имам по-добър следващия сезон и да помогна на моя клуб. С Божията помощ ще продължа по този път “, заяви Куня пред Globo Esporte.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]