Кийн призова Ман Юнайтед да подкрепи Тен Хаг
Бившият капитан на Манчестър Юнайтед Рой Кийн изрази надежда, че клубът от "Олд Трафорд" ще подкрепи своя мениджър Ерик Тен Хаг.
Напомняме, че Юнайтед се наложи с 2:1 над Манчестър Сити и спечели ФА Къп, но мачът на "Уембли" не даде отговор на въпроса за бъдещето на Тен Хаг.
Кийн е доволен от представянето на Юнайтед на финала и вярва, че бившият му клуб няма нужда да измести Тен Хаг.
"Не знаем дали вече е взето решение. Просто знаем, че треньорът е под натиск и че са зададени въпроси преди мача.
Винаги е трудно, когато се подготвяш за финал за купата. Във футбола трябва да се наслаждаваш на тези моменти - персоналът, играчите, феновете - и след това трябва да прекосиш този мост, когато стъпиш на него.
Мениджърът свърши работата си, победата над Манчестър Сити във финала за ФА Къп е допълнителен бонус. Нека стискаме палци и се надяваме, че ще подкрепят мениджъра.
Наистина съм щастлив за Юнайтед. Имах странното чувство, че ще се справят добре и ще спечелят купата. Не мога да го обясня, но съм доволен от това, което направиха.
Тяхната форма в лигата трябва да се подобри, но тези моменти трябва да се насладят. Това е, което искате, когато играете за Манчестър Юнайтед. Искате повече от тези моменти. Това е очакването“, заяви Кийн.
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]