Ман Сити поздрави новите членове на ВЛ
Пресслужбата на Манчестър Сити публикува пост в социалните мрежи с призив към три английски клуба. Става дума за Лестър, Ипсуич и Саутхемптън, които се класираха във Висшата лига в края на сезона.
"Поздравления за Лестър, Ипсуич и Саутхемптън за промоцията във Висшата лига. Ще се видим следващия сезон“, се казва в поста на "гражданите“.
Припомняме, че Манчестър Сити стана шампион на Англия през сезон 2023/2024. Гражданите събраха 91 точки. Те спечелиха титлата във Висшата лига за четвърти пореден път. Арсенал остана втори. Отборът от Лондон има 89 точки. Ливърпул завърши на трето място - мърсисайдци спечелиха 82 точки след 38 кръга на Висшата лига.
- Енцо Мареска: Всеки треньор би искал Родри в отбора си
- Реал Мадрид отрече интерес към Родри
- Елиът Андерсън подразни феновете на Ман Юнайтед още с първото си интервю като играч на Ман Сити
- Манчестър Сити официално привлече Елиът Андерсън за 116 милиона паунда
- Джеймс Трафорд е все по-близо до трансфер в Лийдс Юнайтед
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
- Реал Мадрид готви оферта за Родри
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]