Де Брюйне ще остане в Ман Сити
Белгийският полузащитник на Манчестър Сити Кевин Де Брюйне ще продължи договора си с клуба, съобщава Mirror.
Според източника, 32-годишният футболист възнамерява да остане в английския клуб, въпреки интереса от страна на клубове от Саудитска Арабия.
Договорът на Де Брюйне с Манчестър Сити е до 30 юни 2025 г. През сезон 2023/2024 халфът изигра 26 мача, отбеляза шест гола и направи 18 асистенции.
Наскоро Манчестър Сити стана шампион на Англия за четвърти пореден път, поставяйки национален рекорд. Отборът събра 91 точки в 38 мача.
По-рано Кевин Де Брюйне се изкачи на чисто второ място по асистенции в историята на английската Висша лига. Припомняме, че Де Брюйне играе за Манчестър Сити от 2015 година.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]