Белами отказа на Селтик
Уелският нападател на Манчестър Сити Крейг Белами се отказа от възможността да продължи своята кариера в Селтик. Както е известно, шотландският клуб се опита да се възползва от ситуацията около играча и да получи под наем 32-годишният футболист, но самият Белами не е съгласен на подобен вариант и поиска дългосрочен договор с „детелините", но проблемът е, че шотландците не са в състояние да заплатят исканите от Сити шест милиона. Уелсецът вече игра в глазгоуския клуб преди шест години, като тогава бе преотстъпен на тима от Нюкасъл Юнайтед.
Тази новина идва часове, след като Роберто Манчини заяви, че в следващите няколко дни ситуацията с нападателите във водения от него отбор ще се изясни. Както е известно, идентична е ситуацията с Емануел Адебайор, който е свързван с Реал Мадрид, а голмайстора на отбора Карлос Тевес пожела миналия месец да напусне Ийстландс, за да се завърне при семейството си в Южна Америка.
- Манчестър Сити потвърди операция на Родри, халфът може да пропусне старта на сезона
- Йошко Гвардиол подписа нов петгодишен договор с Манчестър Сити
- Ман Сити влиза в ожесточена надпревара за крило на ПСЖ
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]